Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold Dommerprofil Bane
Søn 11-08-2019 15:00 U19 Drenge Liga 3 Kval (01-02) 11/9M- efterår 2019 Pulje 332 Tarm IF  Glejbjerg SF 01 Dommer LU Stadion
Man 12-08-2019 18:00 U13 Piger C (07) 8M Pulje 153 Tarm IF Lem B 03 Lokaldommer 6 B
Tor 15-08-2019 18:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 948 Tarm IF HTS 01 Dommer LU 6 B
Fre 16-08-2019 18:45 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Pulje 77 Tarm IF Vorbasse/Hejnsvig (1) 11 Dommer LU + Udvikler Stadion
Søn 18-08-2019 11:00 U19 Drenge Liga 3 Kval (01-02) 11/9M- efterår 2019 Pulje 332 Tarm IF  Bramming B 01 Dommer LU Kunst
Søn 18-08-2019 11:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 541 Tarm IF Hviding IF 01 Dommer LU Stadion
Tir 20-08-2019 18:45 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Pulje 77 Tarm IF Skovlund IF 11 Dommer LU + Udvikler Stadion
Tir 20-08-2019 19:00 U15+U16 Piger C (04/05) 8M Kortbane Pulje 134 Tarm IF Vorgod-Barde MOF 01 Dommer LU Bane 5
Ons 21-08-2019 17:30 U11 Piger C (09) 8M Pulje 176 Tarm IF Bording IF 03 Lokaldommer 6 A
Ons 21-08-2019 18:10 U11 Piger C (09) 8M Pulje 176 Bording IF BFH 03 Lokaldommer 6 A
Ons 21-08-2019 18:50 U11 Piger C (09) 8M Pulje 176 BFH Tarm IF 03 Lokaldommer 6 A
Ons 21-08-2019 19:00 Varde/Ringkøbing Oldboys Pulje 1 Tarm IF Henne B 01 Dommer LU Stadion
Lør 24-08-2019 10:00 U10 Drenge A2 (10) 5M Pulje 14 Tarm IF (1) Skjern GF (1) 03 Lokaldommer 1 A
Lør 24-08-2019 10:40 U10 Drenge A2 (10) 5M Pulje 14 Skjern GF (1) KLG (1) 03 Lokaldommer 1 A
Lør 24-08-2019 11:20 U10 Drenge A2 (10) 5M Pulje 14 KLG (1) Tarm IF (1) 03 Lokaldommer 1 A
Lør 24-08-2019 10:45 U12 Drenge B (08) 8M Pulje 58 Tarm IF Sunds IF 03 Lokaldommer Kunst A
Lør 24-08-2019 11:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 948 Tarm IF Jerne IF 01 Dommer LU 6 B
Søn 25-08-2019 11:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 777 Tarm IF Holmsland GU  01 Dommer LU 6 B
Søn 25-08-2019 14:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 541 Tarm IF BV Oksbøl 01 Dommer LU Stadion
Søn 25-08-2019 16:00 Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 187 Tarm IF Strellev/Lyne GU 01 Dommer LU Stadion
Man 26-08-2019 18:00 U10 Drenge C (10) 5M Pulje 29 Tarm IF (2) Karstoft IF (2) 03 Lokaldommer 1 A
Man 26-08-2019 18:00 U10 Drenge C (10) 5M Pulje 29 Bork FK Karstoft IF (1) 03 Lokaldommer 1 B
Man 26-08-2019 18:40 U10 Drenge C (10) 5M Pulje 29 Karstoft IF (2) Bork FK 03 Lokaldommer 1 A
Man 26-08-2019 18:40 U10 Drenge C (10) 5M Pulje 29 Karstoft IF (1) Tarm IF (2) 03 Lokaldommer 1 B
Tir 27-08-2019 18:00 U13 Piger C (07) 8M Pulje 153 Tarm IF Kibæk IF 03 Lokaldommer 6 B
Ons 28-08-2019 19:00 Varde/Ringkøbing Oldboys Pulje 1 Tarm IF Tistrup Boldklub 01 Dommer LU Stadion
Lør 31-08-2019 10:45 U12 Drenge B (08) 8M Pulje 58 Tarm IF Herning Fremad (2) 03 Lokaldommer 6 B
Søn 01-09-2019 11:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 777 Tarm IF Vildbjerg SF (2) 01 Dommer LU 6 B
Søn 01-09-2019 13:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 948 Tarm IF Oversidder 01 Dommer LU 6 B
Man 02-09-2019 17:30 U11 Drenge A2 (09) 8M Pulje 83 Tarm IF (1) Uhre GIF 03 Lokaldommer 6 A
Man 02-09-2019 17:30 U11 Drenge A2 (09) 8M Pulje 83 Skjern GF (1) KLG (1) 03 Lokaldommer 6 B
Man 02-09-2019 18:10 U11 Drenge A2 (09) 8M Pulje 83 Uhre GIF Skjern GF (1) 03 Lokaldommer 6 A
Man 02-09-2019 18:10 U11 Drenge A2 (09) 8M Pulje 83 KLG (1) Tarm IF (1) 03 Lokaldommer 6 B
Tir 03-09-2019 17:30 U9 Drenge C (11) 5M Pulje 79 Skjern GF (3) Nr. Vium GF Dømmer selv 1 A
Tir 03-09-2019 17:30 U9 Drenge C (11) 5M Pulje 79 Tarm IF (2) Faster B Dømmer selv 1 B
Tir 03-09-2019 18:10 U9 Drenge C (11) 5M Pulje 79 Faster B Skjern GF (3) Dømmer selv 1 A
Tir 03-09-2019 18:10 U9 Drenge C (11) 5M Pulje 79 Nr. Vium GF Tarm IF (2) Dømmer selv 1 B
Tir 03-09-2019 17:30 U11 Drenge C (09) 8M Pulje 94 Skjern GF (2) Lem B 03 Lokaldommer 6 A
Tir 03-09-2019 17:30 U11 Drenge C (09) 8M Pulje 94 Tarm IF (2) Kibæk IF 03 Lokaldommer 6 B
Tir 03-09-2019 18:10 U11 Drenge C (09) 8M Pulje 94 Lem B Strellev/Lyne GU 03 Lokaldommer 6 A
Tir 03-09-2019 18:10 U11 Drenge C (09) 8M Pulje 94 Kibæk IF BFH 03 Lokaldommer 6 B
Tir 03-09-2019 18:50 U11 Drenge C (09) 8M Pulje 94 BFH Skjern GF (2) 03 Lokaldommer 6 A
Tir 03-09-2019 18:50 U11 Drenge C (09) 8M Pulje 94 Strellev/Lyne GU Tarm IF (2) 03 Lokaldommer 6 B
Tir 03-09-2019 18:45 U19 Drenge Liga 3 Kval (01-02) 11/9M- efterår 2019 Pulje 332 Tarm IF  Helle FC 01 Dommer LU Kunst
Ons 04-09-2019 17:30 U8 Drenge B (12) 5M Pulje 106 Tarm IF (2) Rindum SU (1) Dømmer selv 2 A
Ons 04-09-2019 18:00 U8 Drenge B (12) 5M Pulje 106 Rindum SU (1) Skjern GF (2) Dømmer selv 2 A
Ons 04-09-2019 18:30 U8 Drenge B (12) 5M Pulje 106 Skjern GF (2) Tarm IF (2) Dømmer selv 2 A
Ons 04-09-2019 17:30 U9 Drenge B (11) 5M Pulje 68 Tarm IF (1) Skjern GF (2) Dømmer selv 1 B
Ons 04-09-2019 18:10 U9 Drenge B (11) 5M Pulje 68 Skjern GF (2) Videbæk IF (1) Dømmer selv 1 B
Ons 04-09-2019 18:50 U9 Drenge B (11) 5M Pulje 68 Videbæk IF (1) Tarm IF (1) Dømmer selv 1 B
Ons 04-09-2019 18:00 U13 Piger C (07) 8M Pulje 153 Tarm IF Brande IF 03 Lokaldommer 6 B
Ons 04-09-2019 18:30 Varde/Ringkøbing Oldboys Pulje 1 Tarm IF Krusbjerg  01 Dommer LU Stadion
Tor 05-09-2019 19:00 U15+U16 Piger C (04/05) 8M Kortbane Pulje 134 Tarm IF Aulum IF 01 Dommer LU Kunst
Tir 10-09-2019 18:45 U15+U16 Piger C (04/05) 8M Kortbane Pulje 134 Tarm IF BK Klitten 01 Dommer LU Stadion
Tir 10-09-2019 19:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Pulje 77 Tarm IF Ansager IF 11 Dommer LU + Udvikler Kunst
Ons 11-09-2019 18:30 Varde/Ringkøbing Oldboys Pulje 1 Tarm IF Skjern GF 01 Dommer LU Kunst
Fre 13-09-2019 18:30 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Pulje 77 Tarm IF Agerbæk SF/Starup IF 11 Dommer LU + Udvikler Kunst
Lør 14-09-2019 10:45 U12 Drenge B (08) 8M Pulje 58 Tarm IF Ikast FC (2) 03 Lokaldommer Kunst A
Søn 15-09-2019 14:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 541 Tarm IF Oversidder 01 Dommer LU Stadion
Tor 19-09-2019 18:00 U13 Piger C (07) 8M Pulje 153 Tarm IF Team BFO 03 Lokaldommer 6 A
Fre 20-09-2019 18:30 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Pulje 77 Tarm IF BV Oksbøl 11 Dommer LU + Udvikler Kunst
Søn 22-09-2019 11:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 777 Tarm IF Ringkøbing IF  01 Dommer LU Kunst
Tir 24-09-2019 18:00 U15+U16 Piger C (04/05) 8M Kortbane Pulje 134 Tarm IF Snejbjerg SG&I 01 Dommer LU Kunst
Tir 01-10-2019 17:45 U15+U16 Piger C (04/05) 8M Kortbane Pulje 134 Tarm IF FC Tim - Hee 01 Dommer LU Kunst
Tir 01-10-2019 17:45 U13 Piger C (07) 8M Pulje 153 Tarm IF Studsgård GIF 03 Lokaldommer 6 B
Søn 06-10-2019 14:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 541 Tarm IF Blåbjerg 01 Dommer LU Stadion
Lør 12-10-2019 13:30 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Pulje 77 Tarm IF Nr. Nebel IF 11 Dommer LU + Udvikler Stadion
Søn 13-10-2019 11:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 777 Tarm IF Herning Fremad 01 Dommer LU Kunst A
Søn 13-10-2019 14:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 541 Tarm IF Team Midtjylland 01 Dommer LU Stadion
Fre 25-10-2019 18:30 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Pulje 77 Tarm IF Grindsted GIF 11 Dommer LU + Udvikler Kunst
Søn 27-10-2019 13:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 777 Tarm IF BFH 01 Dommer LU Kunst A
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Tarm Idrætsforening af 1897, 6880 Tarm Tlf.: 22242098 tarmif@gmail.com CVR nr. 32854141