Resultater Se her
Dag Dato Kl Række Hjemmehold Udehold Dommerprofil Dommer Bane
Tor 19-09-2019 17:30 U10 Piger C (10) 5M - efter ombrydning Tarm IF (2) Vildbjerg SF (3) 03 Lokaldommer Nej Bane 2A
Tor 19-09-2019 17:30 U10 Piger C (10) 5M - efter ombrydning Kibæk IF Brande IF 03 Lokaldommer Nej Bane 2B
Tor 19-09-2019 18:10 U10 Piger C (10) 5M - efter ombrydning Brande IF Herning KFUM (2) 03 Lokaldommer Nej Bane 2A
Tor 19-09-2019 18:10 U10 Piger C (10) 5M - efter ombrydning Vildbjerg SF (3) Kibæk IF 03 Lokaldommer Nej Bane 2B
Tor 19-09-2019 18:50 U10 Piger C (10) 5M - efter ombrydning Herning KFUM (2) Tarm IF (2) 03 Lokaldommer Nej Bane 2A
                 
Tor 19-09-2019 18:00 U10 Piger B (10) 5M - efter ombrydning Tarm IF (1) Tjørring IF (1) 03 Lokaldommer Nej Bane 1A
Tor 19-09-2019 18:00 U10 Piger B (10) 5M - efter ombrydning Spjald IF Tjørring IF (2) 03 Lokaldommer Nej Bane 1B
Tor 19-09-2019 18:40 U10 Piger B (10) 5M - efter ombrydning Tjørring IF (1) Spjald IF 03 Lokaldommer Nej Bane 1A
Tor 19-09-2019 18:40 U10 Piger B (10) 5M - efter ombrydning Tjørring IF (2) Tarm IF (1) 03 Lokaldommer Nej Bane 1B
                 
Tor 19-09-2019 18:00 U13 Piger C (07) 8M Tarm IF Team BFO 03 Lokaldommer Nej Bane 6B
Fre 20-09-2019 18:30 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Tarm IF BV Oksbøl 11 Dommer LU + Udvikler Ja Kunst
Søn 22-09-2019 11:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Tarm IF Ringkøbing IF  01 Dommer LU Ja Stadion
Man 23-09-2019 17:30 U11 Drenge A2 (09) 8M - efter ombrydning Tarm IF (1) KLG (1) 03 Lokaldommer Nej Kunst A
Man 23-09-2019 18:10 U11 Drenge A2 (09) 8M - efter ombrydning KLG (1) Naur-Sir-Krunderup 03 Lokaldommer Nej Kunst B
Man 23-09-2019 18:50 U11 Drenge A2 (09) 8M - efter ombrydning Naur-Sir-Krunderup Tarm IF (1) 03 Lokaldommer Nej Kunst A
                 
Man 23-09-2019 17:45 U13 Piger Liga 3 (2007) 8M - efterår 2019 Tarm IF Ringkøbing IF 01 Dommer LU Ja Bane 6B
                 
Man 23-09-2019 18:00 U13 Piger C (07) 8M Tarm IF Studsgård GIF 03 Lokaldommer Nej Bane 6A
Tir 24-09-2019 18:00 U15+U16 Piger C (04/05) 8M Kortbane Tarm IF Snejbjerg SG&I 01 Dommer LU Ja Stadion
Tir 24-09-2019 18:30 Herrer Serie 6 - efter ombrydning - Efterår 2019 Tarm IF Videbæk IF (1) 01 Dommer LU   Kunst
Tor 26-09-2019 17:30 U11 Drenge C (09) 8M - efter ombrydning Tarm IF (2) BFH 03 Lokaldommer Nej Kunst A
Tor 26-09-2019 18:10 U11 Drenge C (09) 8M - efter ombrydning BFH Skjern GF (2) 03 Lokaldommer Nej Kunst A
Tor 26-09-2019 18:50 U11 Drenge C (09) 8M - efter ombrydning Skjern GF (2) Tarm IF (2) 03 Lokaldommer Nej Kunst A
Lør 28-09-2019 10:00 U12 Drenge B (08) 8M - efter ombrydning Tarm IF Ørnhøj/Abildå B1986 03 Lokaldommer Nej Kunst A
Lør 28-09-2019 11:00 U13 Piger Liga 3 (2007) 8M - efterår 2019 Tarm IF Ikast FC 01 Dommer LU   Kunst B
Søn 29-09-2019 15:00 Herrer Serie 6 - efter ombrydning - Efterår 2019 Tarm IF Troldhede GIF 01 Dommer LU   Stadion
Man 30-09-2019 17:30 U10 Drenge C (10) 5M - efter ombrydning Tarm IF (2) Vorgod-Barde MOF (2) 03 Lokaldommer Nej Bane 1A
Man 30-09-2019 17:30 U10 Drenge C (10) 5M - efter ombrydning Bork FK Videbæk IF 03 Lokaldommer Nej Bane 1B
Man 30-09-2019 18:10 U10 Drenge C (10) 5M - efter ombrydning Vorgod-Barde MOF (2) Bork FK 03 Lokaldommer Nej Bane 1A
Man 30-09-2019 18:10 U10 Drenge C (10) 5M - efter ombrydning Videbæk IF Tarm IF (2) 03 Lokaldommer Nej Bane 1B
Tir 01-10-2019 17:15 U9 Piger C (11) 5M - efter ombrydning Brande IF Tarm IF 03 Lokaldommer Nej Bane 2A
Tir 01-10-2019 17:50 U9 Piger C (11) 5M - efter ombrydning Tarm IF Team BFO 03 Lokaldommer Nej Bane 2B
Tir 01-10-2019 18:25 U9 Piger C (11) 5M - efter ombrydning Team BFO Brande IF 03 Lokaldommer Nej Bane 2A
Tir 01-10-2019 17:45 U15+U16 Piger C (04/05) 8M Kortbane Tarm IF FC Tim - Hee 01 Dommer LU   Kunst
Ons 02-10-2019 17:15 U11 Piger C (09) 8M - efter ombrydning Skjern GF Sdr. Felding GIF 03 Lokaldommer Nej Kunst A
Ons 02-10-2019 17:15 U11 Piger C (09) 8M - efter ombrydning Tarm IF Billund IF 03 Lokaldommer Nej Kunst B
Ons 02-10-2019 17:50 U11 Piger C (09) 8M - efter ombrydning Sdr. Felding GIF BFH 03 Lokaldommer Nej Kunst A
Ons 02-10-2019 17:50 U11 Piger C (09) 8M - efter ombrydning Billund IF Skjern GF 03 Lokaldommer Nej Kunst B
Ons 02-10-2019 18:25 U11 Piger C (09) 8M - efter ombrydning BFH Tarm IF 03 Lokaldommer Nej Kunst A
Lør 05-10-2019 10:00 U8 Drenge A2 (12) 5M - efter ombrydning Skjern GF (1) Rindum SU (2) 03 Lokaldommer Nej Bane 1A
Lør 05-10-2019 10:00 U8 Drenge A2 (12) 5M - efter ombrydning Tarm IF (1) Ringkøbing IF (1) 03 Lokaldommer Nej Bane 1B
Lør 05-10-2019 10:30 U8 Drenge A2 (12) 5M - efter ombrydning Rindum SU (2) SHN/Ulfborg (1) 03 Lokaldommer Nej Bane 1A
Lør 05-10-2019 10:30 U8 Drenge A2 (12) 5M - efter ombrydning Ringkøbing IF (1) Skjern GF (1) 03 Lokaldommer Nej Bane 1B
Lør 05-10-2019 11:00 U8 Drenge A2 (12) 5M - efter ombrydning SHN/Ulfborg (1) Tarm IF (1) 03 Lokaldommer Nej Bane 1A
Søn 06-10-2019 14:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Tarm IF Blåbjerg 01 Dommer LU   Stadion
Tir 08-10-2019 17:00 U15+U16 Piger C (04/05) 8M Kortbane Tarm IF BK Klitten 01 Dommer LU   Kunst
Lør 12-10-2019 13:30 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Tarm IF Nr. Nebel IF 11 Dommer LU + Udvikler   Stadion
Søn 13-10-2019 11:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Tarm IF Herning Fremad 01 Dommer LU   Kunst A
Søn 13-10-2019 14:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Tarm IF Team Midtjylland 01 Dommer LU   Stadion
Fre 25-10-2019 18:30 Herrer Serie 4 - Efterår 2019 Tarm IF Grindsted GIF 11 Dommer LU + Udvikler   Kunst
Lør 26-10-2019 10:00 U12 Drenge B (08) 8M - efter ombrydning Tarm IF FC Fri 03 Lokaldommer Nej Kunst A
Søn 27-10-2019 13:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Tarm IF BFH 01 Dommer LU   Kunst A
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Tarm Idrætsforening af 1897, 6880 Tarm Tlf.: 22242098 tarmif@gmail.com CVR nr. 32854141