Dommerpåsætning

Dommere til 8 mandskampe.
Hvis man er forhindret, finder man selven afløser. Hvis det ikke er muligt, henvendelse til Lars Bendix Kristensen 26847345

 
Dag Dato       Kl Række Hjemmehold Udehold Dommerprofil Bane
Ons 05-06-2019      17:30 U11 Drenge C (08) 8M Tarm IF (2) Skjern GF (2) Rasmus Nielsen Kunst A
Ons 05-06-2019      18:10 U11 Drenge C (08) 8M Skjern GF (2) Strellev/Lyne GU Rasmus Nielsen Kunst A
Ons 05-06-2019      18:50 U11 Drenge C (08) 8M Strellev/Lyne GU Tarm IF (2) Peter Christensen Kunst A
Ons 05-06-2019      18:00 U12 Piger B (07) 8M Tarm IF Ringkøbing IF Peter Christensen Bane 6A
Man 10-06-2019      19:00 U16/U17 Drenge C (02-03) 8M  Tarm IF Lem B Jan Bech Bane 6A
Tir 11-06-2019      18:00 U12 Piger C (07) 8M Tarm IF Herning Fremad (4) Jesper Møller Kunst A
Lør 15-06-2019      10:00 U12 Piger C (07) 8M Tarm IF Sdr. Felding GIF Jesper Nørrum Bane 6 A
Lør 15-06-2019      10:15 U12 Drenge C (07) 8M  Tarm IF Brande IF (2) Martin Kristensen Bane 6B
Man 17-06-2019      18:00 U12 Piger B (07) 8M Tarm IF Aulum IF Morten H. Mortensen Bane 6B
Tir 18-06-2019      17:30 U10 Drenge C (09) 5M  Tarm IF (3) Spjald IF Thomas Kronborg Bane 1B
Tir 18-06-2019      18:10 U10 Drenge C (09) 5M Spjald IF Tim/Hee Thomas Kronborg Bane 1B
Tir 18-06-2019      18:50 U10 Drenge C (09) 5M  Tim/Hee Tarm IF (3) Thomas Kronborg Bane 1B
Ons 19-06-2019      18:00 U10 Piger B (09) 5M Tarm IF Snejbjerg SG&I (2) Poul Pagaard  Bane 1B
Ons 19-06-2019      18:00 U10 Piger B (09) 5M Skjern GF Snejbjerg SG&I (3) Vagn Nielsen Bane 1A
Ons 19-06-2019      18:40 U10 Piger B (09) 5M Snejbjerg SG&I (2) Skjern GF Poul Pagaard  Bane 1B
Ons 19-06-2019      18:40 U10 Piger B (09) 5M  Snejbjerg SG&I (3) Tarm IF Vagn Nielsen Bane 1A
Tor 20-06-2019      18:00 U10 Drenge B (09) 5M  Tarm IF (2) Lem B Peter Christensen Bane 1B
Tor 20-06-2019      18:00 U10 Drenge B (09) 5M  Hanning B Skjern GF (3) Jesper Nørrum Bane 1A
Tor 20-06-2019      18:40 U10 Drenge B (09) 5M  Lem B Hanning B Peter Christensen Bane 1B
Tor 20-06-2019      18:40 U10 Drenge B (09) 5M  Skjern GF (3) Tarm IF (2) Jesper Nørrum Bane 1A
Lør 22-06-2019      10:00 U10 Drenge A2 (09) 5M  Tarm IF (1) Sdr. Felding GIF (1) Jan Bech Bane 1B
Lør 22-06-2019      10:40 U10 Drenge A2 (09) 5M  Sdr. Felding GIF (1) Uhre GIF Jan Bech Bane 1B
Lør 22-06-2019      11:20 U10 Drenge A2 (09) 5M Uhre GIF Tarm IF (1) Jan Bech Bane 1B
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Oversigt over dommere
             
Jesper Møller   Østergårdevej 9 6880   60642163 jembeermann@icloud.com  
Jesper Nørrum  Åboulevarden 75 6880   28302627 j.norrum@gmail.com  
Vagn Nielsen  Vestervej 8 6880   20850657 vestervej8@privat.dk  
Martin Kristensen  Gjerager 17 6880   28961302 martin1967kristensen@gmail.com  
Peter Christensen  Parkalle 13 6880   30761659 peter.christensen@rksk.dk  
Poul Pagaard  Søparken 56 6880   20427599 popa@hydra.dk  
Søren Guldager  Vardevej 30 6880   50730420 hsguld@gmail.com  
Thomas Kronborg  Stovstrup Engvej 8  6880   22114545 ttk@tarm-skole.dk  
Morten H. Mortensen Lønborgvej 27 6880 41118025 mortenmortensen@mail.dk  
Jan Bech Svalevej 16 6880 51162172 janbech@hotmail.com  
Rasmus Nielsen Solsortevej 57 6880 20972557 rnn@pc.dk  
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Tarm Idrætsforening af 1897, 6880 Tarm Tlf.: 22242098 tarmif@gmail.com CVR nr. 32854141